[rev_slider alias=”sayfa-ici”][/rev_slider]

LAPTOP KLAVYE DEĞİŞİM

Laptop klavye arızası, genellikle müşterilerimizin en çok şikayetçi olduğu konulardan biridir. Özellikle oyun oynanan laptoplarda klavyeye aşırı baskı, hor kullanma gibi durumlar olur. Bunun sonucunda klavye tuşlarının altındaki yay zamanla ezilir ve kullanılamaz hale gelir. Diğer çok karşılaşılan durum da laptopu kullanırken yanlışlıkla klavyenin üzerine sıvı dökülmesidir. Bu durumda, eğer çok şanslı değilseniz, anakartınıza da sıvı teması olacak ve cihazınız kısa devre yapacaktır.

Eğer laptopunuza sıvı teması olduysa, hemen cihazı kapatıp, şarj cihazını ve bataryayı çıkarın. Daha sonra cihazı ters çevirip kurumasını bekleyin. En az 24 saat laptopu çalıştırmayın. Muhtemelen cihazınız tekrar çalışsa bile klavyeniz ya hiç çalışmayacak yada hatalı yazacaktır. Malesef laptop klavyeleri tamir olmayıp sadece değişimi yapılan parçalardır.

0850 840 97 74 - Laptop Menteşe Onarımı

sizin için neler yapıyoruz.

Teknik servisimizde tüm notebookların;
• Ekran ve klavye değişimlerini 15 dakikada.
• Şarj girişi (soket) tamiri, format ve fan bakımlarını 2 saat içinde.
• Kasa ve menteşe tamirlerini genelde aynı gün yada maksimum 1 – 2 iş günü içinde.
• Anakart, ekran kartı ve chipset tamirlerini ise 1 ila 3 iş günü içinde yapıyoruz.

YERİNDE TEKNİK SERVİS HİZMETİ
* Laptop Tamiri merkezimizde özellikle belirtmek isteriz ki hizmet verdiğimiz markalar için garantili hizmet sunmaktayız.
* Bütün markalara aynı anda teknik servis hizmeti verebilecek teknik alt yapımız ve alanında uzman kadromuz ile teknik servis hizmetinde başarı oranımız %95 dir.
* Express Servis Hizmetimiz ile de bir çok problem için ise aynı gün teslim imkanı sunmaktayız.
BİLGİSAYAR ARIZA TESPİTİ

Arıza Tespit Firmamız uzun süredir laptop tamiri hizmeti sunuyor. İstanbul ilinin en iyi firmalarından birisidir.

Ücretsiz keşif hizmetinin yanında, kargo bedava kampanyaları ve uygun fiyatları da rakiplerinden bir adım daha öndedir.

Arıza Tespit Cihaz arızaların hızlı bir şekilde tespit edilmesi, sorunun hemen çözülmesi ve aynı sorunla bir daha karşılaşılmaması firmamızın garantisi altındadır. 

LAPTOP PARÇA DEĞİŞİM & TAMİR İŞLEMİ

2011 yılından bu yana web teknolojileri ve bilgisayar alanında hizmet vermekte olan Firmamız hızlı, güvenilir ve garantili çalışma prensibi ile kurumsal ve bireysel müşterilerine uzun vadede etkili çözüm sunmayı hedeflemektedir.

Günümüzde birçok alanda kullandığımız bilgisayarlar, zaman zaman bazı sebeplerden ötürü arızalanabilmektedir. Bu gibi durumlarda bilgisayar servis ekiplerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Firmamız, bu aşamada devreye girmektedir. Yaşanan sorunu temelden anlayarak en etkili çözümü bulan ekip üyemiz sizleri bilgilendirmekte, sonrasında neticelendirme yolunu izlemektedir. Bilgisayar servisi hizmetimiz bu yöntem ile gerçekleşmektedir.

HEMEN SERVİS KAYDI OLUŞTUR - 0850 840 97 74