[rev_slider alias=”sayfa-ici”][/rev_slider]

sizin için neler yapıyoruz.

Artık laptop bilgisayarlarınızı hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla tamirlerini yaptıra bilirsiniz. Aynı gün servis ve kapıda onarım ekibiyle türkiye de bir ilk servis işlemi yapıyoruz.

Ücretsiz inceleme ve analiz
Göndermiş olduğunuz cihazları ücretsiz olarak inceleriz ve talebiniz doğrultusunda cihazın bakımını veya veri kurtarma işlemlerine başlarız. Tahmini olarak 3 – 6 İş günü içerisinde işlemleriniz tamamlanır.
%100'e yakın başarı oranı

%100 Olarak yaptığımız her işi garantileriz ve başarı oranımızı teknik çalışanlarımız ve saha ekibimizde minimum süre içerisine alırız.

Müşteriyi koruma merkezli iş politikası

Müşteriyi koruma merkezli iş politikası farkındalığı işe yaptığımız tüm işlemleri gizlilik esasında yerine getiriyoruz. Kurtarmış olduğumuz veriler tamamen bizim güvencemiz altında yapılmakta ve buna garanti verilmektedir.

ISO 9001 kalite standartlarında hizmet

ISO 9001 Kalite standartlarına uygun işlemler yapmaktayız. Firmamızın bu gayreti ve vermiş olduğu hizmetler hem gizlilik esasından hemde kalite standartları açısından önem taşımaktadır. Firmamız’da yaptırmış olduğunuz tüm işlemleri ISO 9001 Kalitesi altında ve uygun biçimde gerçekleştirilir.

Kurtarılamayan veri için ücret talebinde bulunulmaması
  1. Kurtarılamayan verileriniz olması durumunda firmamız ücret talep etmemektedir.
  2. Sadece kurtarılan ürünler için ücret talebinde bulunulur.
İşlem Süresi

Veri kurtarımı işlem süresi 3 ile 6 gün arasında sürmektedir. 

Cihaz kapasitesine göre süre’de artış ve düşüş olmaktadır. detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizi arayıp bilgi ala bilirsiniz.

HEMEN SERVİS KAYDI OLUŞTUR - 0850 840 97 74