[rev_slider alias=”sayfa-ici”][/rev_slider]

LAPTOP MENTEŞE ONARIM & DEĞİŞİMİ

Notebookun hiçbir parçasına zarar gelmeyecek şekilde komple dağılmaktadır. Ardından zarar gören Kısımın tüm hatları düzeltilmektedir. Kırık olan kısmın orijinaliyle birebir ölçüleri alınmaktadır. Ölçüsü alınan kısma plastik solüsyon ile kasa kaynatılmaktadır. Kaynayan kasa soğuduktan sonra yüzeysel pütürleri düzeltilmektedir. En son olarak kasanın orijinaline en yakın renk ile üzeri boyanmaktadır. Eğer iç kısımdan vida yüzükleri hasar gördüyse, sadece iç kısımdan işlem yapılmaktadır. Yapılan işlem kesinlikle dışarıdan gözükmemektedir.

Notebookların Kasa Kırılması Neden Kaynaklanır?

Notebook kasalarının kırılması genelde dış etkenlere bağlıdır. Düşme, darbe alma gibi nedenlerdir. Bunun dışında notebookların menteşeleri zamanla sertleşmektedir. Buda kasa kırılmalarının en büyük sebebidir. Açıp kapamalarda notebookunuza aşırı yük uygulamaktadır. Bazı markalarda ise üretici hatası olarak değerlendirilebilir.

0850 840 97 74 - Laptop Menteşe Onarımı

sizin için neler yapıyoruz.

Artık laptop bilgisayarlarınızı hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla tamirlerini yaptıra bilirsiniz. Aynı gün servis ve kapıda onarım ekibiyle türkiye de bir ilk servis işlemi yapıyoruz.

LAPTOP MENTEŞESİ NEDEN KOPAR

Birçok sebebi olabilir. Ama bizim tespit ettiğimiz sebep uzun süre sıcak kullanılan ve sürekli ısınmaya devam eden cihazlarda menteşe problemlerinin daha sık görüldüğüdür. Menteşe tamiri firmamızda garantili olarak yapılmaktadır.

LAPTOP FAN TEMİZLİĞİ

Her laptopun periyodik olarak ” laptop fan temizligi ” hizmeti alması gerekmektedir.
Dizüstü bilgisayarınızın fanları bilgisayarınızı soğutmak için çalışırken soğutucular arasında bir hava sirkülasyonu oluşturur. Bu hava sirkülasyonunda cihazı kullandığınız ortamlardaki tozu ve kıl tüy gibi nesneleri sürekli cihazın içine çeker ve bir süre sonra aşağıdaki gibi bir görüntü oluşur.

LAPTOP PARÇA DEĞİŞİM & TAMİR İŞLEMİ

2011 yılından bu yana web teknolojileri ve bilgisayar alanında hizmet vermekte olan Firmamız hızlı, güvenilir ve garantili çalışma prensibi ile kurumsal ve bireysel müşterilerine uzun vadede etkili çözüm sunmayı hedeflemektedir.

Günümüzde birçok alanda kullandığımız bilgisayarlar, zaman zaman bazı sebeplerden ötürü arızalanabilmektedir. Bu gibi durumlarda bilgisayar servis ekiplerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Firmamız, bu aşamada devreye girmektedir. Yaşanan sorunu temelden anlayarak en etkili çözümü bulan ekip üyemiz sizleri bilgilendirmekte, sonrasında neticelendirme yolunu izlemektedir. Bilgisayar servisi hizmetimiz bu yöntem ile gerçekleşmektedir.

HEMEN SERVİS KAYDI OLUŞTUR - 0850 840 97 74